• Odnieanie posesji
  • Odnieanie parkingw
  • Odnieanie chodnikw
  • Odnieanie podjazdw

Odśnieżanie


Nasza firma zajmuje się odśnieżaniem podjazdów, parkingów, chodników, placów i boisk sportowych na terenie Torunia, Bydgoszczy, Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia i okolic. Mamy doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach. Odśnieżamy dachy płaskie i spadziste, tarasy, patia, balkony oraz usuwamy nawisy zalegającego śniegu i sople. Poza odśnieżaniem oferujemy również usługę wywozu śniegu. Dodatkowo proponujemy usługę posypywania piaskiem i solą.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i instytucji publicznych, osiedli mieszkaniowych, szkół czy marketów, chcących utrzymać zimą swoje otoczenie wolne od zasp czy błota pośniegowego. Zapraszamy do współpracy, gwarantując ze swej strony solidność i terminowość wykonania usługi.

Odśnieżanie dużych i małych powierzchni


Stosowany przez nas sprzęt wyróżnia się wysoką jakością i niezawodnością. Dbałość o sprzęt oraz odpowiednia konserwacja przedsezonowa sprawia, że jesteśmy gotowi do interwencji w każdej chwili. Używamy zróżnicowanego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia wszelkiego pokroju. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym odśnieżanie dużych powierzchni (ciągniki z pługami śnieżnymi, koparko-ładowarka) oraz mniejszych, w których nie ma możliwości manewrowania ciężkim sprzętem (mini ciągniki z pługiem i solarką, traktorki ogrodnicze wyposażone w pługi i tury, odśnieżarki spalinowe wirnikowe, łopaty).


Gorąco zachęcamy do spotkania, gdzie fachowo doradzimy oraz dokonamy niezobowiązującej wyceny.

W razie jakichkolwiek pytań bardzo prosimy o kontakt.

Top Garden - odśnieżanie posesji, parkingów, chodników, podjazdów